logo eko wisla
   
Eko-Wisła Sp. z o.o.
Eko-Wisła na youtube

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Z dniem 08.09.2020 (wtorek) Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów w Sulnówku rozpoczyna modernizację wagi. Zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość oraz zachowanie szczególnej ostrożności.

Za utrudnienia przepraszamy.

W związku ze świętem państwowym w dniu 15 sierpnia 2020 r. informujemy, że Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów „Eko-Wisła” w tym dniu będzie zamknięte.

Osoby chętne do skorzystania z PSZOK nie muszą już rejestrować się telefonicznie. Z uwagi na planowane prace remontowe na terenie Zakładu, które odbywać się będą od poniedziałku do piątku – zachęcamy do wizyt w soboty.

Mieszkańcu nadal pamiętaj o:

-          założeniu rękawiczek oraz osłony na nos i usta,

-          wcześniejszym posegregowaniu odpadów.

Osoby, które nie zastosują się do powyższych wymogów – nie zostaną przyjęte.

Sesja otwarcia ofert w postepowaniu o udzielenie zamowienia publicznego na dostawe i sfinansowanie w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej ladowarki teleskopowej na potrzeby MKUOK w Sulnowku, odbedzie sie dnia 27.05.2020 o godz. 11.00. Transmisja udostepniona zostanie online poprzez kanal Zamawiajacego na serwisie Youtube

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zbiórki odpadów problemowych - wiosna/lato 2020 rok. Plik w załączniku.

Informujemy, że każdy mieszkaniec korzystający z mobilnego PSZOK-u zobowiązany jest przekazać odpady bezpośrednio pracownikowi Eko-Wisły w wyznaczonym miejscu, zgodnie z obowiązującym harmonogramem zbiórek. Zabrania się porzucenia odpadów, każde takie zajście będzie zgłaszane odpowiednim służbom.

 

 

Ogłoszenie o zamówieniu.

Dostawa i sfinansowanie w formie leasingu operacyjnego fabrycznie nowej ładowarki teleskopowej na potrzeby MKUOK w Sulnówku. Szczegóły podano w Biuletynie Informacji Publicznej - tutaj

Informujemy mieszkańców, że uruchomiony zostaje Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Sulnówku. W Punkcie przyjmowane będą w pierwszej kolejności odpady wymagające pilnego zagospodarowania np. nadmierne ilości bioodpadów, odpady budowlane, wielkogabarytowe. W związku z zagrożeniem epidemicznym na teren obiektu co 15 minut wpuszczana będzie 1 osoba.

Osoby chętne do skorzystania z PSZOK będą musiały wcześniej zarejestrować się telefonicznie. Rejestracji dokonujemy w każdy czwartek i piątek pod nr telefonu 52 330 19 80 w godzinach 7 00 – 15 00. Mieszkaniec będzie proszony o podanie następujących danych:

- imię i nazwisko,

- adres,

- nr rejestracyjny pojazdu, którym dostarczane będą odpady.

Mieszkańcu pamiętaj o:

- dostosowaniu się do terminów ustalonych podczas rejestracji,

- założeniu rękawiczek oraz osłony na nos i usta,

- wcześniejszym posegregowaniu odpadów.

Osoby, które nie zastosują się do powyższych wymogów – nie zostaną przyjęte.

Jeśli odpady nie wymagają pilnego oddania to poczekajmy z wizytą.

Konieczność wprowadzenia dodatkowych zabezpieczeń ma na celu ochronę zdrowia mieszkańców oraz pracowników Zakładu.